Značky

AnticLine

Bytové doplňky, osvětlení, dekorace, nábytek, dárky

* Francouzský návrhář Thiery je v oboru velmi dlouho. Naštěstí inspirace ve francouzském "Umění žít" je nevyčerpatelná. Vše z jedné ruky ve stylech Antik, Country, Shabby chic, Romantic, Mountain, Vintage, Industrial, Retro, French bar, Bistrot a Garden.

     
castle Nábytek, bytové doplňky, masivní ratanové koše atd. * Výrobce kvalitního nábytku z masivu, v jejichž stylu se prolínají inspirace v minulosti a přítomnosti. Moderní a zároveň útulné. Zajímavá nabídka i pro architekty a návrháře. Samostatnou částí rozsáhlé nabídky je OUT - DOOR kolekce, zahradní designový nábytek.      
CDF

Bytové doplňky, dekorace, nábytek, dárky

* Tato značka je ve Francii velký pojem se svými obchody po celé Francii. Vše je dostupné pod touto značkou v původním originálním designu, vhodné pro ucelenou prezentaci na větší ploše od cca. 40 m2 . Kolekce se prezentují 2 x ročně. Více informací rádi podáme individuálně.

     
CC

Bytové doplňky, dekorace, nábytek, dárky

* Hlavně velký nábytkářský výrobce se v poslední době také velmi orientuje na bytové doplňky, porcelán a pod. Opět vše dostupné pod touto značkou v původním originálním designu, vhodné pro ucelenou prezentaci na větší ploše. Kolekce se prezentují 2 x ročně. Více informací rádi podáme individuálně.

     
EDL * Mladá farmářka z Provence nejen, že pěstuje levanduli, ale také z ní vyrábí úžasné kosmetické produkty. Pravá Provence v každém kousku. Pokud jste si do teď mysleli, že víte jak voní levandulové mýdlo, jste na omylu.      
Natives

Retro bytové doplňky a dárky

* Manželé, které prostě baví navrhovat retro bytové doplňky, plechovky nebo hrnky, zažívají se svými vtipnými návrhy obrovský úspěch po celém světě.

     
jdu

Bytové doplňky, dekorace, nábytek, zahrada, dárky

* Francouzské pobřeží se odráží v inspiraci jedné z nejznámějších francouzských interiérových značek. Citlivá kombinace útulného a moderního bydlení. Významnou část nabídky zahrnuje zahradní nábytek a doplňky pro zahradu.

     
RL

Původní marseillská kosmetika z Provence

* Jedna z posledních 4 manufaktur pravého marseillského olivového mýdla na světě. Je nám velkou ctí tuto firmu zastupovat. Špičková kvalita, 100% přírodní BIO produkty, prostě nádhera. Vhodné pro alergiky a děti.

     
ST

Bytový textil, oblečení, bytové doplňky

* Francouzská textilka, která má neuvěřitelný charakter a nezaměnitelný styl svých produktů. Bytový textil, oblečení a bytové doplňky mají velmi originální design a špičkovou kvalitu, vynikají svými nápaditými a propracovanými výšivkami.

     
         

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení