Značky

AnticLine

Bytové doplňky, osvětlení, dekorace, nábytek, dárky

* Francouzský návrhář Thiery je v oboru velmi dlouho. Naštěstí inspirace ve francouzském "Umění žít" je nevyčerpatelná. Vše z jedné ruky ve stylech Antik, Country, Shabby chic, Romantic, Mountain, Vintage, Industrial, Retro, French bar, Bistrot a Garden.

     
castle Nábytek, bytové doplňky, masivní ratanové koše atd. * Výrobce kvalitního nábytku z masivu, v jejichž stylu se prolínají inspirace v minulosti a přítomnosti. Moderní a zároveň útulné. Zajímavá nabídka i pro architekty a návrháře. Samostatnou částí rozsáhlé nabídky je OUT - DOOR kolekce, zahradní designový nábytek.      
CDF

Bytové doplňky, dekorace, nábytek, dárky

* Tato značka je ve Francii velký pojem se svými obchody po celé Francii. Vše je dostupné pod touto značkou v původním originálním designu, vhodné pro ucelenou prezentaci na větší ploše od cca. 40 m2 . Kolekce se prezentují 2 x ročně. Více informací rádi podáme individuálně.

     
CC

Bytové doplňky, dekorace, nábytek, dárky

* Hlavně velký nábytkářský výrobce se v poslední době také velmi orientuje na bytové doplňky, porcelán a pod. Opět vše dostupné pod touto značkou v původním originálním designu, vhodné pro ucelenou prezentaci na větší ploše. Kolekce se prezentují 2 x ročně. Více informací rádi podáme individuálně.

     
EDL * Mladá farmářka z Provence nejen, že pěstuje levanduli, ale také z ní vyrábí úžasné kosmetické produkty. Pravá Provence v každém kousku. Pokud jste si do teď mysleli, že víte jak voní levandulové mýdlo, jste na omylu.      
Natives

Retro bytové doplňky a dárky

* Manželé, které prostě baví navrhovat retro bytové doplňky, plechovky nebo hrnky, zažívají se svými vtipnými návrhy obrovský úspěch po celém světě.

     
jdu

Bytové doplňky, dekorace, nábytek, zahrada, dárky

* Francouzské pobřeží se odráží v inspiraci jedné z nejznámějších francouzských interiérových značek. Citlivá kombinace útulného a moderního bydlení. Významnou část nabídky zahrnuje zahradní nábytek a doplňky pro zahradu.

     
RL

Původní marseillská kosmetika z Provence

* Jedna z posledních 4 manufaktur pravého marseillského olivového mýdla na světě. Je nám velkou ctí tuto firmu zastupovat. Špičková kvalita, 100% přírodní BIO produkty, prostě nádhera. Vhodné pro alergiky a děti.

     
ST

Bytový textil, oblečení, bytové doplňky

* Francouzská textilka, která má neuvěřitelný charakter a nezaměnitelný styl svých produktů. Bytový textil, oblečení a bytové doplňky mají velmi originální design a špičkovou kvalitu, vynikají svými nápaditými a propracovanými výšivkami.

     
         
Zpět do obchodu