TV stůl Harmonie

Stolek pod televizi se dvěma šuplíky.
10 600 Kč 8 760 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Televizní stolek Harmonie Harmonie-Country Corner bude pod každou televizí vypadat skvěle a navíc dodá Vaší domácnosti jedinečnost. Harmonie a čistota bílé barvy prosvětlí i tu nejtmavější místnost v domě. Krásný vzhledem a přitom skvělí po funkční stránce, to je stručný popis tohoto stolu.

TV stůl Harmonie se skládá z korpusu, který má ve spodní části dvě zásuvky vedené na dřevěných lištách. Ve vrchní části korpusu jsou otevřené police, které mají v zádech udělané praktické průchody na kabeli.

Hezké jsou i stylově se hodící nohy a úchytky, které podtrhují krásný vzhled tohoto stolu. Tento skvost, který se bude vyjímat pod Vaší televizí je vyroben ze smrku a MDF desek. To zaručuje nezbytnou bytelnost stolu.

Povrchová úprava je detailně nanesena na krásně tvarovaný stůl a poté ručně opracována, aby byl docílen "zestárnutý" vzhled. Nakonec se celý proces dokončí lakováním, to dodá stolku další skvělou vlastnost a to voděodolnost. 


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

 

Kód Kód: PBBV
Kategorie: Televizní (TV)
Rozměry: 111x67x45cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 35kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: