Služby

Snažíme se vyjít vstříc všem vašim přáním a požadavkům a každý nový podnět je pro nás vítanou výzvou a další zajímavou kreativní prací. Nebojte se proto se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním. Buďte si jisti, že se vám budeme snažit vždy vyhovět. Jste důvodem naší existence!

 


 

baner kuchyně na míru 6

 

V naší standardní nabídce naleznete mnoho překrásných a originálních kusů kuchyňského nábytku z Francie - a to IHNED k odběru. Francouzské kuchyně jsou velmi specifické svým vzhledem, uspořádáním a nakonec i atmosférou a váš velký zájem o tento náš nábytek je toho důkazem. Pokud vám však žádný kus nábytku ze stále nabídky nevyhovuje ať rozměrem či barvou, máme pro vás snadné řešení. Zabýváme se kompletní zakázkovou výrobou kuchyní z masivu a to jak vestavěných linek, tak solitérů. Dodávka je dle přání zákazníka včetně stylově ladících spotřebičů, baterií, doplňků a pod., tedy jak se říká „Na klíč“.

Dodávka kuchyně je včetně:                                

baner více

  

baner nábytek na zakázku

 

Zde platí to samé, co o kuchyních. Vedle naší opravdu široké nabídky originálního značkového nábytku z Francie, který je opět ihned k odběru, vyrábíme také zakázkový nábytek dle vašeho přání - do obývacího a dětského pokoje, ložnice, pracovny či koupelny. Každý jste originál a proto vaše přání jsou často také originální. Ať je to barový stůl do kuchyně s prostorem pro dva sudy piva a otvorem pro pípu, nebo dvoj postel pro obzvlášť dlouhé pány, vězte že opravdu nic není nemožné. Nábytek je nejčastěji vyráběn ze smrku, buku a nejkvalitnější MDF pro větší stabilitu plochy. Protože dle našeho názorů vzorníky barev a patin nemají na internetu vypovídající hodnotu, je vhodné navštívit jednu z našich prodejen .

                                

baner více

 

baner SLUŽBY DESIGNERA

 

Líbí se vám Francie, francouzský styl bydlení a tedy i náš francouzský nábytek a doplňky?

Ale nevíte si rady s tím, jak vše vkusně a prakticky zakomponovat do vašeho interiéru?

Prosíme oslovte nás, rádi Vám poradíme, nebo rovnou interiér navrhneme. A pokud nakonec i zakoupíte něco z našeho nábytku, bude tato služba zcela zdarma.

                               

 

baner více

 

baner NÁVRHY A REALIZACE

 

Vedle výroby kuchyní a nábytku obecně se také zabýváme kompletními návrhy a realizacemi interiérů restaurací, kaváren, kanceláří, domů a bytů ne jen ve francouzském stylu.

Provádíme pokládky kvalitních dřevěných podlah, výrobu ocelových a dřevěných schodišť, vestavěných skříní a knihoven a pod.

Pro více informací kontaktujte naše designéry na info@delart.cz

                                

baner více

 

baner CATERING

 

Francouzská kavárna Del Art nabízí zcela ojedinělou a originální nabídku v oblasti cateringových služeb.

Recepce, bankety, koktejly, firemní a privátní párty  lze na přání uspořádat přímo ve vašich prostorách  včetně slavnostní květinové výzdoby a doplňkových služeb.

 

                               

baner více

  

baner DÁRKOVÝ POUKAZ

 

Vážení zákazníci, v našich obchodech můžete zakoupit dárkový poukaz v libovolné hodnotě.

Naši zaměstnanci jsou připraveni s Vámi zorganizovat Vaši svatební listinu. Vy pouze vyberete zboží formou objednávky a do poznámky napište svatební listina s kontaktní osobou.

                               

baner více

 

Zpět do obchodu