Skříň Romance - 2 dveře

48 700 Kč 40 248 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

Krásné tvarování a řezbářské práce na tomto uměleckém díle jsou výsledkem těžké a pečlivé práce mistrů řezbářů. Tuto krásu podtrhuje detailně vytvořená povrchová úprava - několik ručních nátěrů akrylovou barvou a nakonec celulózový lak.

Skříň romance je dalším romantickým střípkem do Vaší domácnosti, který skvěle doplňuje interiér sestavený z nábytku  stejné  kolekce Romance. Brzy se tento unikátní kus nábytku stane oblíbencem a chloubou Vaší domácnosti. Ruční řezbářské zpracování této skříně je skvělým příkladem toho, že šikovní řemeslníci stále existují. Na první pohled je vidět, že někdo nad tímto dílem strávil spoustu času, ale výsledek stojí za to.

- 2  dveře 
- 4 nastavitelné police 
- 2 nastavitelné police se závěsným bary 
- 2 kulové nohy 

- olivová ratolest plastika ze syntetických pryskyřic 
- údržba 

 Kolekce Romance, která se vyznačuje kombinací stylu Provence a Ludvíka XV v bílé patině Na jednotlivých kusů nabytku je ručně vyřezán ornament olivového věnce.  Nabízí nám tak vnitřní kouzlo francouzského venkova! 
Skutečný životní styl známý po celém světě, jehož klíčovým slova jsou: 
- Elegance, 
- Rafinovast
-  Romantika
Kolekce Romance je vyrobena ze smrku a MDF desek, to jen podtrhuje kvalitní zpracování. Povrchová úprava je tvořena několika nátěry akrylové barvy, která je nakonec přelakována a to dělá z komody voděodolnou.

 

 

Kód Kód: PPA2
Kategorie: Skříně a knihovny
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: