Šatní skříň Harmonie

19 100 Kč 15 785 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Šatní skříň Harmonie Harmonie-Country Corner je skvělým místem na vaše oblečení, které rozzáří každou místnost, do které ji postavíte. Mnoho úložných prostoru a vychytralá konstrukce, to je stručný popis této skříně, která Vám bude dělat pouze radost.

Tento jedinečný kus nábytku se skládá z korpusu, který je na pevno slepený k sobě. Vnitřní prostor skříně je vybaven třemi posuvnými policemi, které si můžete umístit podle Vaší libosti. Všechny tyto police jsou zavřeny za dveřmi, které jsou uchyceny na klavírových pantech. Dveře jsou zároveň vybaveny magnety, pro úplný doraz dveří.

Detaily jako jsou nohy nebo úchytka dveří jsou krásně tvarované a skvěle zapadají do celkového vzhledu skříně, respektive kolekce. Nestane se pouze Vaším pomocníkem, ale také Vaší chloubou.

Krásně zpracovaná povrchová úprava spolu s povedeným frázováním, dělá ze skříně opravdový unikát. Skříň je vyrobena kombinací Smrku a MDF desek, které dodávají výrobku bytelnost a odolnost.

Povrchová úprava je vytvořena několikátí nátěry akrylové barvy, poté postupně ručně opracována, tak aby povrch získal finální vzhled. Nakonec je skříň nalakována a tím získá voděodolnost.


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBA5
Kategorie: Skříně a knihovny
Rozměry: 78x180x45 cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 45kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: