Knihovna Harmonie-Country Corner

17 800 Kč 14 711 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Knihovna Harmonie  Harmonie-Country Cornerzaručí, že už nadále vaše knihy nebudou cestovat po celé domácnosti, ale budou mít jasně dané své místo. Nejde se, ale nezmínit o rozmanitosti použití této knihovny, nemusí v ní nalézt domov pouze Vaše knihy, ale samozřejmě je to krásný kus nábytku, do kterého si můžete dát, co Vás jen napadne. Může zde najít místo Vaše sbírka skla, nebo třeba dekorace, které zútulní Váš příbytek.

Znovu se musím pozastavit i nad konstrukcí této knihovny, protože se dá nastavovat, můžete k sobě srazit hned několik knihoven a vytvoří jednu obrovskou. To je možné díky systému okrasných lišt, které jsou na korpusu skříně naražené na kovových profilech, to umožňuje mezi sebou hned několik knihoven propojit.

Celá knihovna je vyrobena v harmonii s celou kolekcí harmonie. Znovu jsou zde použité stejné materiály a to masivní smrk spolu s MDF deskami. Tento krásný kus nábytku má 5 polic, z toho jsou 4 přestavitelné a jedna je napevno přidělána ke korpusu.

Povrchová úprava u celé řady Harmonie je skvostnou ruční prací řemeslníků, kteří odvádějí kus dobré práce. Která spočívá v několika nátěrech a postupném „zestárnutí“ materiálu. 


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBRI
Kategorie: Skříně a knihovny
Rozměry: 70x210x38cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 50kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: