Knihovna Harmonie-Country Corner

29 700 Kč 24 545 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Knihovna Harmonie Harmonie-Country Cornerse stane nejenom praktickým, ale i krásným domovem pro Vaše oblíbené knihy. Knihy si přeci zaslouží krásné místo na uložení, na kterém Vám budou dělat radost, ale kde Vás zároveň budou reprezentovat. Samozřejmě tato knihovna nemusí být pouze domov pro Vaše knihy, ale můžete do ní například uložit dekorace, které zútulní Váš domov.

Knihovna je velice praktická svou spodní uzavíratelnou částí, kterou tvoří dvířka na klavírových závěsech. Dvířka jsou opatřena magnety, aby se neotevírala. Praktické jsou také volně přestavitelné čtyři police, můžete si tedy jejich rozestavení určit podle potřeb. Jedna police je zde napevno a ta rozděluje knihovnu na otevřenou a zavřenou část.

Musím se pozastavit i nad konstrukcí této knihovny, protože se dá nastavovat, můžete k sobě srazit hned několik knihoven a vytvořit tak stěnu. To je možné díky systému okrasných lišt, které jsou na korpusu skříně nasunuté na kovových profilech, to umožňuje spojit hned několik knihoven mezi sebou.

Knihovna je typickým zástupcem z kolekce Harmonie, je vyrobena z kombinace smrku s MDF deskami. Typická je i povrchová úprava, která je vytvořena z několika vrstev akrylových barev a poté ručně opracována do konečné podoby. Celé dílo je poté lakováno a tím získá knihovna voděodolnost. 


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBBT
Kategorie: Skříně a knihovny
Rozměry: 110x210x39cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 60kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: