Psací stůl Harmonie

20 033 Kč 16 556 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

Psací stůl Harmonie Harmonie-Country Corner je dalším krásné dílo z dílny řemeslníku od Country Corner.  Jedinečnost mu dávají krásně vysoustružené nohy, které zároveň drží stůl při zemi. Přál bych každému z Vás si k němu sednout a načerpat atmosféru, kterou posed za tímto stolem nese.

Krásné tvarování stolu je převedeno i do jeho nástavce, který stolu dodává na ještě větší atraktivitě. Nástavec je stejně jako stůl opatřen dvěma zásuvkami, které skvěle plní funkčnost tohoto stolu. Zásuvky jsou vedeny na bočních a spodních lištách. Na nástavci se Vám budou skvěle vyjímat rámečky s fotkami, nebo jiné dekorace.

Stůl pochází z kolekce Harmonie, které je známá precizní povrchovou úpravou. Povrch je natřen několika nátěry akrylové barvy a poté ručně opracován, tak aby získal nenapodobitelnou patinu. Nakonec je stůl lakován a tím získá voděodolnost, což je velice praktické. 


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBDF
Kategorie: Psací a kancelářské
Rozměry: 110x98x60cm
Hmotnost: 25kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: