Kancelářský stůl Harmonie

20 200 Kč 16 694 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

S kancelářským stolem Harmonie se pro Vás práce na počítače stane velkou zábavou. Tento stůl je báječným příkladem promyšlenosti nábytku Country Corner. Stále Vám všude překáží kabeli od počítače? Tomu je konec.

Díky promyšlené konstrukci pracovního stolu Harmonie Harmonie-Country Corner, který má všude pro kabeli udělané průchody, Vám tímto dnem tyto problémy končí. Navíc stůl vypadá moc hezky díky provedenému frézování a precizní povrchové úpravě, bude tento stůl ve vaší domácnosti chloubou. Důležité je však zvolit k tomuto stolu správnou židli

Stůl je složen z vrchní části, která v sobě ukrývá jednu falešnou zásuvku a jednu standardní zásuvku umístěnou na dřevěných lištách. Ve falešné zásuvce je umístěn pojízdná police na klávesnici. Poté je část spodní, která je zakryta dvířky na klavírových závěsech, za nimi se skrývá jedna nastavitelná police.

Tento kancelářský pomocník je vyroben z kombinace smrku a MDF desek, to zaručuje dostatečnou pevnost a stabilitu stolu. Povrchová úprava je udělána v souladu s celou kolekcí Harmonie. Skládá se z několika nátěrů barvy a poté si stůl projde procesem ručního obrábění, aby vznikl jeho jedinečný vzhled. Nakonec je stůl nalakován aby získal velice praktickou vlastnost a to voděodolnost. 

 


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBDK
Kategorie: Psací a kancelářské
Rozměry: 115x81x80cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 50kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: