Kulatý stůl Romance

36 096 Kč 29 831 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

Kulatý stůl Romance je skvělé místo kde se může celá rodina sejít po těžkém dni u jídla a strávit spolu nezapomenutelné chvíle. Takové chvíle tento kus krásného nábytku umožní i početnějším rodinám, protože je rozkládatelný.

Standardně je stůl kulatý kde si jsou všichni čtyři strávníci rovni, ale má tu skvělou vlastnost, že se dá i rozkládat. Promyšlená konstrukce tohoto stolu umožňuje stůl rozložit o 65cm a tím způsobit, že si u něj na skvělém jídle pochutná až 8 osob. Stůl se, ale také může rozložit o 32,5cm a tím být pro 6 osob. 

Vyrobený je tento stolový nábytek z kombinace Smrku a MDF desek, které stolu dodávají bytelnost a stabilitu v ploše. Kování je použito té nejvyšší kvality a zaručuje jednoduchou rozkladatelnou. Povrchová úprava a tvarování stolu je krásným příkladem kvalitní řemeslné práce. Ornamenty byly tvořeny ručně mistry řezbáři a musíme se před jejich brilantní prací smeknout.  

Povrch je tvořen nátěry akrylové barvy, které jsou postupně ručně upravovány, tak aby bylo docíleno finálního vzhledu. Nakonec je stůl lakován, což mu dodává voděodolnost.

Při volbě správného prostírání, ubrousků nebo i doplňků, tento stůl krásně zútulní Váš domov. Zkombinovat ho samozřejmě můžete s židlemi ze stejné kolekce Romance

Kód Kód: PPTL
Kategorie: Ostatní stoly a stolky
Rozměry: 77x115(+2x32,5)x115cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 55kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Romance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: