Kulatý stůl Harmonie

23 400 Kč 19 339 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Kulatý stůl Harmonie Harmonie-Country Corner je skvělé místo kde se může celá rodina sejít po těžkém dni u jídla a strávit spolu nezapomenutelné chvíle. Takové chvíle tento kus krásného nábytku umožní i početnějším rodinám, protože je rozkládatelný.

Standardně je stůl kulatý kde si jsou všichni čtyři strávníci rovni, ale má tu skvělou vlastnost, že se dá i rozkládat. Promyšlená konstrukce tohoto stolu umožňuje stůl rozložit o 50cm a tím způsobit, že si u něj na skvělém jídle pochutná až 6 osob.

Vyrobený je tento stolový nábytek z kombinace Smrku a MDF desek, které stolu dodávají bytelnost a stabilitu v ploše. Kování je použito té nejvyšší kvality a zaručuje jednoduchou rozkladatelnou. Povrchová úprava a tvarování stolu je krásným příkladem kvalitní řemeslné práce.

Povrch je tvořen nátěry akrylové barvy, které jsou postupně ručně upravovány, tak aby bylo docíleno finálního vzhledu. Nakonec je stůl lakován, což mu dodává voděodolnost.

Při volbě správného prostírání, ubrousků nebo i doplňků, tento stůl krásně zútulní Váš domov. Zkombinovat ho samozřejmě můžete s židlemi ze stejné kolekce Harmonie.


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBUA
Kategorie: Ostatní stoly a stolky
Rozměry: 115x115(+50)x75 cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 50kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: