Stolek Romance

14 352 Kč 11 861 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

Stolek Romance je prostředek jak i do Vašich domácností vnést kus krásy a romantiky. Detailně provedené ornamenty musí okouzlit každého, kdo má jen trochu romantickou duši.  

Jedinečné tvarování spolu s ornamenty vytvořili ručně mistři řezbáři a je to na konečném výsledku opravdu znát. Stolek v sobě skrývá dvě velice praktické zásuvky, které jsou umístěny na dřevěných lištách a díky nim se také pohybují. Nábytek s řady Romance má citlivě vybrané kování, které skvěle zapadá do konceptu této kolekce.

Celé toto dílo je vyrobeno kombinací Smrku a MDF desek, to dělá ze stolku poměrně bytelný a odolný nábytek. O úložných prostorech ve stolku je třeba se také zmínit, protože jsou poměrně obsáhlé.  

Další úžasnou záležitostí je použitá povrchová úprava. Povrch je natřen několikátí vrstvami akrylové barvy, která je poté ručně opracována, to dodává nábytku finální vzhled. Nakonec je stolek přelakován a tím se stává voděodolný. Teď už Vám mohu pouze doporučit zvelebit si stolek některou z našich dekorací a užívat si tu krásu.  

Kód Kód: PPD5
Kategorie: Odkládací, konzolové
Rozměry: 92x77x42 cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 35kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Romance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: