Obchod Centrum

ban_obchod_opl

ban_fotogal_pobocek   

Další obchod spolu s francouzskou kavárnou jsme pro Vás otevřeli na konci roku 2013. Jak obchod, tak kavárna si Vás získají svou jedinečnou atmosférou romantických prostor s klenutými stropy, příjemným osvětením a hlavně množstvím dekorací a nábytku ve stylu Francouzského venkova. Vezměte si kávu a projděte se po 2 patrech našeho obchodu, načerpejte inspiraci, atmosféru, zkrátka si udělejte radost. S nákupem Vám poradí taktéž příjemný personál.

Obchod najdete v Opletalově ulici, č. p. 23, přímo naproti budově hlavního nádraží, tedy asi 5 minut chůze od stanice metra Hlavní nádraží, případně 10 miut chůze od stanince metra Muzeum. Pokud budete cestovat tramvají, tak ze zastávky Hlavní nádraží, linky 5, 9, 26, je to k nám 7 minut chůze. Tuto naši pobočku máme pro Vás otevřenou 7 dní v týdnu, vždy do 20.00 hodin. V kavárně Vám rádi pomůžeme připravit různé akce, jako společenská setkání, menší oslavy a podobně. Stačí nás kontaktovat...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení