O nás

 

baner o nás 1Obchody "Interiér de l´Art" nebyly otevřeny náhodou. Tyto obchody vznikly na základě poptávky mých zákazníků při realizaci interiérů restaurací, hotelů, penziónů a bytů v ležérním, příjemném a hlavně útulném domáckém duchu. Před lety, kdy jsem se věnovala pouze realizacím, byl velký problém tyto doplňky, dekorace, osvětlení a samozřejmě také nábytek ve stylu francouzského venkova možné sehnat. Objížděla jsem antiky a sousední státy a pokoušela se nalézt vhodné výrobky pro své klienty.

 

 

 

 

 

 
  baner o nás 2 S příchodem mého druhorozeného syna a stěhováním se za manželem z Ústí nad Labem do Prahy jsem na popud svých klientů a po měsíční cestě s rodinou po jižní Francii a Bretani dostala nápad, proč takovýto obchod, kterých je po celé Francii jako máku, také nezkusit otevřít v Praze. Začala jsem tedy hledat prostory v blízkosti našeho bydliště v Praze – Dejvicích. Poté jsem oslovila francouzskou značku Comptoir de Famille a doufala, že budeme krásné věci dovážet i k nám do Čech a povedlo se! Po večerech jsme zrekonstruovali zbídačený prostor v Praze – Dejvicích, kde vznikl první obchod v září roku 2009. 
baner o nás 3

                               

 

    

Potřebovali jsme větší prostor a přestěhovali náš obchod z Dejvic do Roztok u Prahy (asi 15 minut z Vítězného náměstí). Obchodu se dařilo a náš společný sen s manželem vytvořit další obchod s malou francouzskou kavárnou se mohl splnit. V současné době se obchod a francouzská kavárna Interiér de l´Art  nachází v pražské Opletalově ulici 23.

Krásný dvoupatrový prostor svou plochou 300 m2 pojal prodejnu, kavárnu a částečně slouží i jako

showroom. 

 KDE NÁS NAJDETE ?  

Opletalova 23, Praha 1, 110 00
(50°04'59.4"N14°25'59.2"E)

Parkování u obchodu (parkovací hodiny),
patrové garáže cca 50 m od obchodu. 

  JAK K NÁM DOJDETE ?

METRO 

trasa C  st. Hlavní nádraží, 200 m (přes Vrchlického sady, 3min)

trasa A st. Muzeum, 400m,  (po Washingtonova  4min)

trasa B st. Náměstí Republiky,700 m (po Jeruzalémská, 9min)

TRAMVAJ

3,6,9,24 - st. JINDŘIŠSKÁ    350m - 6 min
5,9,26 - st.HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 400m - 7min

 

 

 

 

baner o nás 4

 

 


Napište nám

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 


  

 

Zpět do obchodu