Noční stolek Harmonie

3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Harmonie tvarů, čistota bílé a střídmost linií to vše vnese tento stolek do Vaší ložnice. V tomto stolku jistě najde útočiště i Vaše oblíbená kniha spolu se vším co chcete mít ve spánku po ruce. Tím, že je stolek otevřený dá se do něj uložit i nějaká dekorace. Na Noční stolek samozřejmě patří i lampička se stínidlem

Noční stolek Harmonie Harmonie-Country Cornerje typickým zástupcem ze stejnojmenné kolekce. Kde na vysoké úrovni je jak vzhledová část stolku, tak i funkční část. Krásný vzhled je zajištěn díky několika vrstvám akrylové barvy, kterou ručně řemeslníci upravují do konečné podoby. Povrch je ještě přelakován a tím stolek získá voděodolnost.

Vzhled tohoto stolku zkrášluje krásně tvarované podnoží spolu s korpusem. Stolek je složen z otevřené části, která je rozdělena policí. V zavřené části stolku se pohybuje zásuvka na dřevěných lištách.

Celé toto dílo je vytvořeno jak je pro kolekci Harmonie typické ze smrku a MDF desek, to zaručuje jeho pevnost a tvarovou stálost. Je to opravdu povedený kus nábytku, na který se nestačí pouze dívat.


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBCH
Kategorie: Noční
Rozměry: 45x66x36cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 8kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: