Noční stolek Harmonie levý

4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

Noční stolek Harmonie Harmonie-Country Corner je přesně tím místem, kde najdete po těžkém dni svou oblíbenou knihu, do které se každý večer s oblibou ponoříte a zapomenete tak na strasti života. Odpůrce knih si však tento stolek také získá, protože je v něm dost místa na všechny věci co u postele potřebujete mít.

Zapadá přesně do kolekce Harmonie, jak precizností zpracování, tak i konstrukční promyšleností. Je stejně jako jeho kolegové vyrobený z kombinace smrkového dřeva a MDF desek s krásným frézováním, které stolku dodává honosnost i přes jeho menší rozměry.

Ve vrchní části stolku je zásuvka uchycená na dvou lištách, zbytek prostoru je zavřen za dvířky, které jsou na standardních klavírových závěsech a jsou opatřeny magnetem. Prostor za dvířky je rozdělen na dvě půlky posuvnou policí.

 Povrchová úprava u celé řady Harmonie je skvostnou ruční prací řemeslníků, kteří odvádějí kus dobré práce. Která spočívá v několika nátěrech a postupném „zestárnutí“ materiálu. 

Že je noční stolek levý znamená, že z pohledové strany má panty dvířek na levé straně. 


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBCG
Kategorie: Noční
Rozměry: 41x70x34cm
Materiál : Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 8kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: