Knihovna Chateau

Sleva
Knihovna Chateau
36 300 Kč –60 %

Knihovna Chateau

14 520 Kč 12 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jako kdyby se čas zastavil a my se spolu s Vámi vrátili do starých francouzských provincií a tam bychom objevili tuto krásnou knihovnu Chateau. Díky skvěle provedené povrchové úpravě vypadá nábytek z kolekce Chateau opravdu autenticky.

Tento unikátní kus nábytku se brzy stane krásným místem pro Vaše knihy, zároveň však bude i chloubou Vaší domácnosti. Knihovna je vyrobena z masivní Borovice a to z ní dělá velice bytelný kus nábytku.

Knihovna se skládá z korpusu vybaveným krásně tvarovaným podnožím. Vnitřní prostor je vybaven otevřenou částí, v které se nacházejí tři přestavitelné police. Spodní část korpusu je zavřena za dveřmi, která jsou uchyceny na klavírových závěsech a opatřeny zámkem s klíčem. Za dveřmi se skrývá ještě jedna volně přestavitelná police.

Povrchová úprava této knihovny je vytvořena z několika nátěrů barvy a poté ručně oškrábána a broušena, tak aby povrch působil zestárlým dojmem. Povrch tohoto výrobku je navíc ozvláštněn ručně vyřezanými ornamenty, které se skvěle doplňují s veškerým použitým kováním na této knihovně. Nakonec je celý povrch přelakován a tím se stává voděodolný.  

Kód Kód: DSZ1
Kategorie: Nábytek
Rozměry: 91x205x42 cm
Materiál: Borovice
Hmotnost: 60 kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Chateau

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: