Mýdlo Zimolez a jíl 3x150g

Tip
Mýdlo Zimolez a jíl 3x150g
300 Kč 248 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Mýdlo Zimolez a jíl obsahuje vysoký podíl jemného zeleného jílu na kvalitnější omývání vašeho těla. Díky vůni květů zimolezu bude vaše kůže svěží a jemně navoněna i po umytí. Pro obarvení mýdla jsme použili jen přírodní barviva. Mýdlo je vyrobeno pouze z látek volně se nacházejících v přírodě, plně podle moderních trendů v biokosmetice neobsahuje konzervanty, EDTA ani parabeny. Vaše pokožka zůstane i po umytí jemná.

Mýdla od Rampal Latour jsou vyrobeno unikátním procesem, který i takový plně přírodní produkt zachovává na vysoké úrovni. Všechny produkty maji biokosmetické certifikáty, můžete je používat pravidelně a pro všechny účely a tím ještě ušetříte.

Naše zásady:
- čistě rostlinné mýdlo
- snadno rozložitelné v přírodě
- žádné parabeny
- bez konzervantů a EDTA
- bez látek pocházejících z ropy

Použitý palmový olej v našich mýdlech zaručeně pochází z průmyslové oblasti, která dodržuje program ochrany pralesů a udržitelného rozvoje.

Složení (podle INCI):
sodné soli mastných kyselin palmového oleje, sodné soli mastných kyselin palmojádrového oleje, voda, sodné soli mastných kyselin olivového oleje, jíl, vůně, mastné kyseliny palmojádrového oleje, glycerol, chlorid sodný, limonen, hexylcinnamaldehyd, linalool, benzyl-salicylát, tetranatrium, 7-hydroxycitronellal, hydroxyisohexyl, 3-cyclohexene carboxaldehyde, kumarin, hydroxid sodný

Kód Kód: 150ARGCHE
Kategorie: Mýdla
Hmotnost: 450g (3ks po 150g)
Vyrobeno v: Provence, Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: