Mýdlo Zelený čaj 3x150g

300 Kč 248 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Toto čistě rostlinné mýdlo je bohaté na arganový olej, ideální pro výživu vaší pokožky. Díky jeho tonické vůni bude vaše pokožka svěží a příjemně navoněná. Pro barvu byla použita jen přírodní barviva. Bez jakýchkoliv konzervačních látek, EDTA nebo parabenů - mýdlo je přírodní, takže neškodí vaší kůži a ta zůstává jemná. Díky výhradnímu použití 100% rostlinných olejů (které obsahuje ve štědrém množství), pomáhá obnově hydro-lipidního povrchu kůže. Mýdlo je vhodné pro všechny typy kůže, i té nejjemnější, může se používat pravidelně a pokožka zůstává dobře chráněna a hydratována.

Naše zásady:
- čistě rostlinné mýdlo
- snadno rozložitelné v přírodě
- žádné parabeny
- bez konzervantů a EDTA
- bez látek pocházejících z ropy

Použitý palmový olej v našich mýdlech zaručeně pochází z průmyslové oblasti, která dodržuje program ochrany pralesů a udržitelného rozvoje.

Složení:
sodné soli mastných kyselin palmového oleje, sodné soli mastných kyselin palmojádrového oleje, voda, vůně, mastné kyseliny palmojádrového oleje, olej ze zralých semen Prunus amygdalus dulcis (mandloň sladká), glycerol, chorlid sodný, hexylcinnamaldehyd, olej z pecek Argania spinosa (arganovník), limonen, linalool, geraniol, tetranatrium, oxid chromitý, oxid železnatý, citral

Kód Kód: 150THEVERT
Kategorie: Mýdla
Hmotnost: 450g (3ks po 150g)
Vyrobeno v: Provence, Francie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: