Konferenční stůl Romance

19 578 Kč 16 180 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

Konferenční stůl Romance je dalším krásným dílem z dílny řezbářů od společnosti Country Corner, které bude u Vás doma skvělým pomocníkem. Stůl Romance vnese do Vašeho příbytku i spoustu krásny, která jistě ukojí oko jakéhokoliv romantické duše.

Konstrukce konferenčního stolu Romance je velice zajímavá, to mu dodává další špetku originality. Stůl je tvořen čtyřmi soustruženými nohami, na kterých je umístěn vrchní plát a police. Pod vrchní deskou jsou okrasné luby a dva z nich v sobě skrývají výsuvné desky, které jsou nastavitelnými plochami.    

Stůl je vyroben kombinací Smrku a MDF desek, které stolu dodávají odolnost a bytelnost. Vysoká kvalita tohoto stolu je podpořena důkladně vytvořenými spoji, na které se můžete spolehnout.

Krásné tvarování a řezbářské práce na tomto uměleckém díle je výsledkem těžké a pečlivé práce mistrů řezbářů. Tuto krásu podtrhuje detailně vytvořená povrchová úprava.

Povrch je tvořen několikátí nátěry akrylové barvy, která je postupně upravována, tak aby dostala finální vzhled. Nakonec je dílo nalakováno a tím získá voděodolnost. Nemusíte se tedy bát položit na stůl vázu plnou vody, nebo jiné dekorace, které zútulní Váš příbytek.

Kód Kód: PPTO
Kategorie: Konferenční
Rozměry: 120x51x60 cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 40kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Romance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: