Konferenční stůl Harmonie

14 683 Kč 12 135 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

Konferenční stůl Harmonie Harmonie-Country Corner je úžasný kus nábytku, který Vám u pohovky dopřeje to největší pohodlí a luxus. Prostory pro uložení časopisů nebo všeho co by jste do něho ukládat chtěli Vás příjemně překvapí svou velikostí.

Jedinečný vzhled tomuto stolu dodávají soustružené nohy a krásně tvarované podnoží. Dále je stůl vybaven zásuvkami, které jsou průchozí a vysunovatelné na obě strany stolu. Zásuvky jsou vedeny na dřevěných lištách a jsou velice prostorné. Čela zásuvek jsou moc hezky frézované.

Tento krásný kus nábytku je vyrobený z kombinace smrku a MDF desek, to dělá ze stolu bytelný kus nábytku. S ostatními produkty z této kolekce si doma můžete vytvořit ráj plný harmonie a klidu.

Detailně provedená povrchová úprava je složena z několika vrstev akrylového nátěru, který je ručně upraven, tak aby dostal konečný vzhled. Stůl je nakonec celý nalakován a tím se stává voděodolný.


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBTH
Kategorie: Konferenční
Rozměry: 119x46x70cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 40kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: