Komoda Harmonie-Country Corner s 5 šuplíky

20 900 Kč 17 273 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

Komoda Harmonie-Country Corner s pěti šuplíky, rozměry 112 x 103 x 47cm

Harmonie tvarů, čistota bílé a střídmost linií jsou zkombinovány s úctou k tradičnímu řemeslu a funkčnosti. Kolekce Harmonie chce být dokonalým odrazem tohoto ducha. Přestavte si domov a stvořte si váš vesmír magické Harmonie.

Komoda pojme velký objem věcí, je vybavena pěti zásuvkami, z toho tři jsou přes celou šířku komody a dvě horní jsou menší vedle sebe, třeba na drobnější věci. Díky bílé barvě můžete na komodu umístit jakýkoli bytový doplněk nebo dekoraci a vždy krásně vynikne, ať už to bude v ložnici, obývacím pokoji či dokonce v předsíni...

Náš nábytek se vyrábí ze středně zhuštěných dřevovláknitých desek (MDF), stupeň kvality E1. Nohy a některé větší části se vyrábí ze smrkového dřeva.

Polotvrdé MDF desky jsou stabilní a pevný materiál, který může být použit jako masivní dřevo. Tento materiál, který je tvrdší než některé typy masivního dřeva, dělá náš nábytek odolnějším proti odření a nárazům.

Nábytek je povrchově upraven několika vrstvami akrylové barvy a ručně "zestárlý" řemeslnickými metodami. Pro lepší ochranu je povrch nalakován - snadno nábytek omyjete mýdlovou vodou, povrch je voděodolný.


KATALOG KOLEKCE HARMONIE:

Přehled všech možných variant produktů které si můžete objednat. Další rozměry a varianty můžete poptávat na info@delart.cz

Kolekce Harmonie- Katalog

Kolekce Harmonie II - Katalog

Kód Kód: PBC2
Kategorie: Komody
Rozměry: 112x103x47cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: