Jak se ze mě stala obchodnice a proč Del Art?

baner blog 2

 

Nejen že jsem matkou, manželkou a samozřejmě i kamarádkou. Odjakživa jsem designérkou a to i v dobách, kdy jsem jako malá neznala význam slova design.

V dospělosti jsem se ráda obklopovala věcmi zcela výjimečnými, které jsem svým jednoduchým nápadem ještě více zoriginálněla. Ať to byly staré štafle, oprýskaná bedýnka či nádoba, která již ztratila glanc. Já jsem ty věci nejen navrátila zpět do hry, ale dodala jim slávy z odvětví designu. Někdy pouhým umístěním do prostoru, kde by je nikdo nečekal či změnou funkčnosti. V neposlední řadě jsem to byla já, která z nich měla největší radost a uspokojení. Koneckonců to se děje dodnes.

Uplynula nějaká doba a já se začala živit návrhem a realizací interiérů restaurací, hotelů, penziónů a bytů. Někteří zákazníci se zcela nechali strhnout mým návrhem v ležérním, příjemném a hlavně útulném domáckém duchu. To pak nastala honitba po doplňcích a nábytku. Objížděla jsem antiky a sousední státy a pokoušela se nalézt vhodné výrobky pro své klienty. Zlomem v mé kariéře byla měsíční rodinné cestování po jižní Francii a Bretaňsku. Z každého koutu místnosti, kterou jsem navštívila, na mě dýchla neuvěřitelná dokonalost.  „Ach, jak úžasný bytový doplněk, skvělý prostor, no a ta podlaha. Támhle stylový stolek a přitom jednoduchý a na něm zinková nádoba. Kde to sakra berou? Vždyť je toho plný jih Francie?  Nejsem jediný turista, který se v tomto stylu cítí dobře. Taky bych dokázala vytvořit tuto atmosféru, jen mít toto……..ZBOŽÍ.

No a vše si asi domyslíte. Cesta nebyla jednoduchá, no ale s mými nápady zase nebyla tak trnitá. Otevřel se první stylový obchod Interiér del´Art.  Nenajdete zde bytové doplňky stylu Provence z Německa či Holandska nebo dokonce z Číny. Je to obchod se SKUTEČNOU FRANCIÍ.

Ještě malý ale pro mne velký dodatek. Bez manžela Davida bych to asi nedokázala.

Vaše Alena 

 

 

Zpět do obchodu