O nás

Obchody "Interiér de l´Art" nebyly otevřeny náhodou. Tyto obchody vznikly na základě poptávky mých zákazníků při realizaci interiérů restaurací, hotelů, penziónů a bytů v ležérním, příjemném a hlavně útulném domáckém duchu. Před lety, kdy jsem se věnovala pouze realizacím, byl velký problém tyto doplňky, dekorace, osvětlení a samozřejmě také nábytek ve stylu francouzského venkova možné sehnat. Objížděla jsem antiky a sousední státy a pokoušela se nalézt vhodné výrobky pro své klienty.S příchodem mého druhorozeného syna a stěhováním se za manželem z Ústí nad Labem do Prahy jsem na popud svých klientů a po měsíční cestě s rodinou po jižní Francii a Bretani dostala nápad, proč takovýto obchod, kterých je po celé Francii jako máku, také nezkusit otevřít v Praze.  

Začala jsem tedy hledat prostory v blízkosti našeho bydliště v Praze – Dejvicích. Poté jsem oslovila francouzskou značku Comptoir de Famille a doufala, že budeme krásné věci dovážet i k nám do Čech a povedlo se! Po večerech jsme zrekonstruovali zbídačený prostor v Praze – Dejvicích, kde vznikl první obchod v září roku 2009. Potřebovali jsme větší prostor a přestěhovali náš obchod z Dejvic do Roztok u Prahy (asi 15 minut z Vítězního náměstí). Obchodu se dařilo a náš společný sen s manželem vytvořit další obchod s malou francouzskou kavárnou se mohl splnit. 

V současné době se obchod a francouzská kavárna Interiér de l´Art  nachází v pražské Opletalově ulici 23. Krásný dvoupatrový prostor svou plochou 300 m2 pojal prodejnu, kavárnu a částečně slouží i jako showroom. 

V našem portfoliu najdete TRADIČNÍ francouzské značky : Country Corner – nábytek, Sylvie Thiriez – vyšívané ložní prádlo a dětský textil,  Antic Line – doplňky a nábytek, L´Essentiel LavandeRampal Latour – pravá marseillská bio mýdla pro které jsme výhradními distributory pro Českou republiku. 

Alena a David Černický

Alena a David Černický

majitelé firmy

Váš    

logo web IDA3

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.