Noční stolek Harmonie

3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Na objednávku 8-10 týdnů

Harmonie tvarů, čistota bílé a střídmost linií to vše vnese tento stolek do Vaší ložnice. V tomto stolku jistě najde útočiště i Vaše oblíbená kniha spolu se vším co chcete mít ve spánku po ruce. Tím, že je stolek otevřený dá se do něj uložit i nějaká dekorace. Na Noční stolek samozřejmě patří i lampička se stínidlem

Noční stolek Harmonie Harmonie-Country Cornerje typickým zástupcem ze stejnojmenné kolekce. Kde na vysoké úrovni je jak vzhledová část stolku, tak i funkční část. Krásný vzhled je zajištěn díky několika vrstvám akrylové barvy, kterou ručně řemeslníci upravují do konečné podoby. Povrch je ještě přelakován a tím stolek získá voděodolnost.

Vzhled tohoto stolku zkrášluje krásně tvarované podnoží spolu s korpusem. Stolek je složen z otevřené části, která je rozdělena policí. V zavřené části stolku se pohybuje zásuvka na dřevěných lištách.

Celé toto dílo je vytvořeno jak je pro kolekci Harmonie typické ze smrku a MDF desek, to zaručuje jeho pevnost a tvarovou stálost. Je to opravdu povedený kus nábytku, na který se nestačí pouze dívat.

Kód Kód: PBCH
Kategorie: Noční
Rozměry: 45x66x36cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 8kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: