Prosklený příborník Harmonie

47 109 Kč 38 933 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Prosklený příborník Harmonie Harmonie-Country Corner udělá z Vašeho domova místo klidu a harmonie. Velice hezky řešený příborník, kde najde krásný domov Vaše nádobí, dekorace, nebo cokoliv co by jste chtěli uložit v chloubě Vašeho příbytku. Brzy se tato sestava stane Vaším velkým pomocníkem, kterého budete milovat.

Příborník je složený ze dvou na sebe položených skříněk a tím tvoří jedinečnou sestavu, do které se vejde opravdu velké množství věcí. Celá tato sestava je z kolekce Harmonie, to znamená precizně zvládnutou povrchovou úpravu, kterou jen podtrhuje detailně zpracované frézování.

Konstrukčně je tento výrobek, také velice vydařený. Spodní díl je složen z korpusu, který v sobě skrývá dvě zásuvky a jednu pevně uchycenou polici. Police je umístěna za dvířky s výplní. Dvířka jsou uchycena standardními klavírovými závěsy. Zásuvky se pohybují na dřevěných lištách. Spodní díl je vybaven zajímavě tvarovanými nohami.

Vrchní díl příborníku rozdělují dvě na pevno přidělané police, které jsou umístěny za párem prosklených dvířek. Všechny použité dvířka jsou opatřeny magnety na lepší doraz.

Celý tento příborník je vyroben z kvalitního smrkového dřeva a některé plošné dílce z MDF desek nejvyšší kvality E1. To dělá ze skleníku poměrně těžký a bytelný kus nábytku. 

Kód Kód: PBZ1
Kategorie: Kuchyně
Rozměry vrchní skříňky: 111x122x38cm
Rozměry Spodní skříňky: 111x100x44cm
Materiál: Smrk, MDF (E1)
Hmotnost: 70kg
Výrobce: Country Corner
Kolekce: Harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: